SIA "Exsertus Consulting"

Vien. reģ. Nr.: 43603010326
Satiksmes iela 18, LV-3007, Jelgava, Latvija
T. (+371) 29196112, E: ieva.kristina@exsertus.lv

Jau ilgstošā laikā posmā juridisko jautājumu risināšanā sadarbojamies ar SIA „Exsertus Consulting”.

Šis uzņēmums piedāvā juridiskos pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām un sniedz juridisku atbalstu gan atsevišķu jautājumu risināšanā, gan nodrošina ikdienas juridisko atbalstu komersantiem, valsts un pašvaldību institūcijām.

Darba valodas ir latviešu, krievu, angļu un vācu.

 

Nodibinājums "Latvijas Jauno uzņēmēju centrs "Jobs & Society"

Vien. reģ. Nr.: 40008166961
Krišjāņa Valdemāra iela 23, Rīga, LV-1010

T. (+371) 22 300 716, E: info@juc.lv, Web.: www.jaunaisuznemejs.lv

 

„Jauno uzņēmēju centra” mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, topošajiem uzņēmējiem sniedzot profesionālas konsultācijas jauna uzņēmuma veidošanas periodā. Nodibinājums Latvijā ir izveidots pēc Zviedrijas organizācijas modeļa „Jobs and Society – NyföretagarCentrum”, kas ir mūsu kaimiņvalsts vadošā organizācija jaunu uzņēmumu veidošanas un atbalstīšanas procesā.  

Jaunu, dzīvotspējīgu uzņēmumu un darba vietu veidošanās veicināšana ir viens no svarīgākajiem uzdevumiem mūsu valsts pašreizējā ekonomiskajā situācijā. Konstruktīvas un profesionālas konsultācijas cilvēkiem palīdz uzdrošināties un spert pirmos veiksmīgos soļus uzņēmējdarbības pasaulē. Nodibinājuma darbības principos iedzīvināta būtiska sociālās korporatīvās atbildības ideja: pieredzējušie palīdz iesācējiem, lielie – mazajiem. Pateicoties nodibinājuma sadarbības partneru finansiālajam atbalstam, konsultācijas jaunajiem uzņēmējiem tiek piedāvātas bez maksas.